/themes/plugins/font-awesome5/css/all.min.css
Ana menü
Alanlarım
Ana menü
Hizmetler
Ana menü
Faydalı Bilgiler
Satın al
Satış Yapın
Faydalı bağlantılar
Yardıma ihtiyacınız var mı?
Merhaba, kimliğinizi doğrulayın
  Bir ilan bırak
Alanlarım
Kendinizi tanıtın
Sitede yeni misiniz?
Ağır Vasıta imalatçıları

Tehlikeli maddelerin taşınması için yeni Renault Trucks T Tanker

Via-Mobilis - le 19/11/2015 16:53 - olarak
Ağır Vasıta imalatçıları Renault Trucks

Renault Trucks, 2015'te yılın kamyonu seçilen modeli Renault Trucks T'nin yepyeni bir versiyonunu sunuyor. Renault Trucks T Tanker, özellikle tehlikeli ve kimyasal maddelerin ve bozulabilir malların taşınması için tasarlanmıştır.

  Tehlikeli maddelerin taşınması için yeni Renault Trucks T Tanker

  Tehlikeli veya bozulabilir özellikteki maddelerin taşınması faaliyetleri belirli kısıtlamalara ve özel düzenlemelere tabidir. Renault Trucks bu yüzden müşterilerinin ihtiyaçlarına Renault Trucks T Tanker modelini sunarak cevap veriyor. Geliştirilmiş faydalı yük miktarı ve artırılan güvenlik özellikleri sayesinde bu model, ADR (Tehlikeli Malların Karayolu ile Uluslararası Taşımacılığına İlişkin Avrupa Anlaşması) sertifikasına sahiptir.

  Renault Trucks T standartın iyileştirilmiş faydalı yük ağırlığı

  Renault Trucks, Tanker versiyonunda kamyonun boş ağırlığını azami ölçüde iyileştirerek faydalı yük ağırlığını önemli ölçüde artırmıştır. Bu sebeple kamyona ait jant, hava tankı ve mazot tankı gibi parçaların birçoğu daha hafif bir malzeme olan alüminyumdan üretilmiş ve kamyonun spotu da inceltilmiştir. Sleeper Cab konfigürasyonunda, faydalı yük miktarı standart T modeline göre yaklaşık olarak 270 kilo artırılabilmektedir.

  Tehlikeli maddelerin taşınması için gelişmiş güvenlik

  Yepyeni lastik basıncı kontrol sistemi (Tyre Pressure monitoring System) sayesinde, artık sürücü basınç seviyesini gösterge tablosundan kontrol edebilir ve düşük basınçlı lastik risklerinin önüne geçebilir. Sistem, aynı zamanda yakıt tüketimi ve lastik aşınmasını da iyileştirmeye imkan vermektedir. Renault Trucks T Tanker'e standart olarak takılan lastikler, fren mesafesi bakımından piyasanın en yüksek performanslı lastikleridir.

  Protect paketiyle donatılan T Tanker'da mesafe korumalı bir hız sabitleyici (AAC), viraj farları, otomatik farlar, xenon farlar ve far yıkama standart olarak bulunmaktadır.

  Son olarak, Renault Trucks T Tanker, ADR Ek 2'de önerilen ve araçların üretim ve donanım özelliklerini belirleyen kriterleri karşılayacak şekilde donatılmıştır. Buna uygun olarak, bu modelde egzoz hattı üzerinde koruyucu bir kalkan, akü anahtarı ve kabine yerleştirilen turuncu bir el feneri/projektör bulunmaktadır.

  Yorumlar

  E-posta adresiniz İnternet sitesinde görünmeyecek.

  Kişisel verileriniz üçüncü taraflarla asla paylaşılmayacaktır.

  info@via-mobilis.com adresine e-posta yollayarak veya “Abonelikten ayrıl” bağlantısını kullanarak bülten aboneliğimizden ayrılabilirsiniz.

  Bu site reCAPTCHA ile korunmaktadır. Google gizlilik politikası ve hizmet şartları geçerlidir.

  Sürekli haberler

  Lütfen bekleyiniz...