Ağır Vasıta Yeni Ürünler

Manoovr: Noteboom'un yeni düşük yataklı yarı römorku

ECI - le 30/07/2015 09:23 - olarak
Ağır Vasıta Yeni Ürünler

Hollandalı treyler üreticisi, olağanüstü taşıma operasyonları için 12 ton dingil yüküne izin veren yeni bir düşük yataklı yarı römork serisini lanse etmeye hazırlanıyor.

Manoovr: Noteboom'un yeni düşük yataklı yarı römorku

Hollandalı treyler üreticisi Nooteboom, olağanüstü taşıma için lowbed treyler yeniliklerini içeren yeni konseptini yakında Avrupa pazarında satışa çıkaracak. Manoovr adı verilen ve Hollanda patentli olan bu teknolojik yenilik, sadece 780 mm yükseklikteki bir yükleme tepsisini dingil başına 12 ton yüke imkan veren yeni bir süspansiyonla birleştiriyor.

Olağanüstü taşıma için yeni bir boyut

Amsterdam'da 20-24 Ekim 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilecek RAI fuarında lanse edilecek olan bağımsız süspansiyonla donatılmış bu yeni yarı-römork, üreticisine göre böylece "piyasadaki tüm yarı römorklardan daha üstün" olacak ve "olağanüstü taşıma dünyasında yeni bir boyut yaratacak".

Çok düşük işletme maliyetleri

3 ila 10 dingil arası sunulan bu yeni Manoovr yarı römorklar ayrıca 500 mm'lik süspansiyon esneme aralığına ve 70 dereceye kadarlık direksiyon açısına sahiptir. Sürüş yüksekliği ne olursa olsun kusursuzca hizalanan bu yeni modeller, aynı zamanda uzun bir lastik ömrü ve dolayısiyle düşük işletme maliyetlerini de garanti ediyor. Nooteboom yarı römorklarının yüksek ikinci el değeriyle de birleştirilen bu avantajlar, daha piyasaya bile sunulmadan evvel birçok müşterisini bu yeni lowbed treylere yatırım yapmaya teşvik etti.

Yorumlar